logo gpoa barva pruhledne 1 

Gymnázium, Střední pedagogická škola,
Obchodní akademie a Jazyková škola
s právem státní jazykové zkoušky Znojmo,
příspěvková organizace
Pontassievská 3, ZNOJMO

 facebook youtube  0067 phone+420 515 158 101 0070 envelop info@gpoa.cz

Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie
a Jazyková škola 
s právem státní jazykové zkoušky Znojmo,
příspěvková organizace, 
Pontassievská 3, ZNOJMO

Přijímačky nanečisto

Jazyková škola nabízí

Naše projekty

Certifikace Cisco

CNA logo

Europass

europass

Pěvecký sbor Znoimia

znoimia

Šachový kroužek

krouzek sachy

Gymoped - školní časopis

gymoped

Počet přístupů

Dnes47
Včera681
Týden2010
Měsíc17318
CELKEM1681326

  • Vaše IP adresa: 44.200.171.156
  • Webový prohlížeč: Unknown
  • verze:

5
Online

Dne 20. června vyrazili žáci E2.B v doprovodu pana Jansy k Okresnímu soudu ve Znojmě jako přísedící při řešení dvou případů.


Sdílejte tento článek

V červenci 2022 uplyne 200 let od narození Gregora Johanna Mendela přírodovědce, opata a díky výsledkům svých pokusů i zakladatele genetiky. Jeden školní rok působil jako učitel matematiky a řečtiny na gymnáziu ve Znojmě.


Sdílejte tento článek

V rámci programu Erasmus+ mají studenti možnost zúčastnit se soutěže DiscoverEU, díky níž mohou cestovat po Evropě. Každý rok lze podat přihlášku v rámci dvou kol, na jaře a na podzim, stačí vyplnit soutěžní kvíz. Podmínkou je věk 18 let a trvalé bydliště v některém z členských států EU.


Sdílejte tento článek

Ve dnech 20. a 21. června 2022 proběhlo v Kostelci nad Černými lesy celostátní kolo pro účastníky soutěže YPEF, do které postoupili studenti prvních míst z regionálních kol. Naši školu reprezentovali ze starší kategorie žáci z G7.A ve složení týmu Kamila Kopečná, Lucie Reiterová a Dušan Farkaš. Ani mladší kategorie nebyla ochuzena o tým z GPOA, o jehož postup do národního kola se zasloužili chlapci z G4.A utvořeného z trojice František Suchý, Štěpán Slaný a Martin Konvička.


Sdílejte tento článek

Provázení v historických kostýmech se ve čtvrtek zhostily studentky třetího ročníku, oboru Předškolní a mimoškolní činnost. Na znojemském hradě provázely žáky že ZŠ Mládeže, kterým povyprávěly o historii Znojma, a samotném hradu. Všem zúčastněným studentkám patří velké poděkování.

Mgr. Barbora Janulíková


Sdílejte tento článek

Ve čtvrtek 26. června proběhl na budově Obchodní Akademie turnaj ve hře Counter-Strike 1.6. Byla to pro všechny veliká výzva, ať už pro organizátory, kteří museli řešit plno nepříjemností a technických problémů, tak i pro samotné zúčastněné hráče.


Sdílejte tento článek

V Úterý 21. června se studenti P2.B účastnili programu pro třídu s názvem Brontosaurus spolu s paní učitelkou Hrůzovou. Vyrazily jsme ráno od školy směr Kraví hora, dále do Konic a cílovým místem byli Popice. Na trase nás čekalo plno aktivit, které nás měly stmelit a prohloubit naše vztahy mezi námi. Navíc jsme se dozvídali různé informace, co se týče dobrovolníctví a přírody.


Sdílejte tento článek

Kombinace cyklistiky a sjíždění řeky bylo náplní sportovního kurzu. I když jsme se pohybovali v okolí Znojma, nebyli jsme ochuzeni o spaní ve stanech a přípravu jídla na ohni. Počasí nám přálo, někdy až moc a kurz jsme si opravdu užili.....Všichni, studenti i učitelé.

Zapsala Mgr. Petra Fuxová


Sdílejte tento článek

Ve dnech 15.6.-16.6. se čtveřice studentů (Jan Krotký, Jan Železný, Martin Nešetřil, Martin Fafílek) naší školy vydala na expedici programu DofE do Moravského krasu.


Sdílejte tento článek

Peťa Navrátilová je studentka G6.A a díky 5.místu v chemické olympiádě kategorie C se kvalifikovala na prestižní, letní soustředění pro chemiky a biology na Běstvině a to je výborná životní zkušenost. Fyzikální olympiádu ve své kategorii zvládla stejně bravurně a v krajském kole obsadila 6.místo. A co říká Peťa o svém cestě řešit složitosti přírodních věd si můžete přečíst zde:


Sdílejte tento článek

V rámci spolupráce s Asociací středoškolských klubů České republiky navštívily třídy E1. B, E1. C a E2. C ve dvou termínech, 24. 5. a 15. 6., Technické muzeum v Brně.


Sdílejte tento článek

Měsíc červen patří v naší škole krom teoretické výuky, také mnoha exkurzím. Studenti a studentky třetích ročníků, navštěvují zařízení v níž množná mnozí budou v budoucnu také pracovat. Naši studenti se podívali již do výchovného ústavu ve Višňovém, ústavu pro mentálně a tělesně postižené v Břežanech či Azylového domu na Hradišti, navštívili také nízkoprahové zařízení Coolna či zařízení pro děti Kruh. Všechny exkurze byly pro studenty zajisté velmi přínosné.

Mgr. Barbora Janulíková


Sdílejte
...

Studenti a studentky pomáhali v úterý s organizací karnevalu ve speciální školce. Děti si mohly zasoutěžit na několika stanovištích, ochutnat výborné koláče a zatancovat na veselé písničky. Celá akce byla velmi povedená. Poděkování patří všem zúčastněným studentům naší školy, kteří se ve svém volném odpoledni dětem věnovali.

Mgr. Barbora Janulíková


Sdílejte tento článek

Toto malebné místo se nachází v údolí Příčního potoka a kolem rybníků Horní Karlov a Prostřední Karlov nedaleko Božic. Nadšenci “zelené” biologie se vydali v pátek 10.6.2022 na průzkum mokřadů a pršelo, jen se lilo. Odborným průvodcem byl zoolog Antonín Reiter.


Sdílejte tento článek