logo gpoa barva pruhledne 1 

Gymnázium, Střední pedagogická škola,
Obchodní akademie a Jazyková škola
s právem státní jazykové zkoušky Znojmo,
příspěvková organizace
Pontassievská 3, ZNOJMO

 facebook youtube  0067 phone+420 515 158 101 0070 envelop info@gpoa.cz

Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie
a Jazyková škola 
s právem státní jazykové zkoušky Znojmo,
příspěvková organizace, 
Pontassievská 3, ZNOJMO

Jazyková škola nabízí

Naše projekty

Certifikace Cisco

CNA logo

Europass

europass

Pěvecký sbor Znoimia

znoimia

Šachový kroužek

krouzek sachy

Gymoped - školní časopis

gymoped

Počet přístupů

Dnes87
Včera367
Týden87
Měsíc1167
CELKEM1522950

  • Vaše IP adresa: 3.235.228.219
  • Webový prohlížeč: Unknown
  • verze:

6
Online

V pátek 25. června proběhlo slavnostní předání maturitního vysvědčení všech oborů GPOA. V krásném prostředí Rajské zahrady Jihomoravského muzea ve Znojmě si užívali atmosféru definitivního závěru středoškolského studia jak samotní studenti, tak i jejich rodiče a známí. Význam celé akce podtrhli svou účastí zástupci vedení města, starosta Jakub Malačka a místostarosta Karel Podzimek.


Sdílejte tento článek

Konec školního roku jsme si na oboru obchodní akademie zpříjemnili hrou z finanční gramotnosti. Hra Dr. Zdědil a pan Zdražil simuluje hospodaření rodiny s finančními prostředky.


Sdílejte tento článek

V soutěži, které se naše škola zúčastnila ještě v průběhu prezenční výuky v září a která byla kvůli pandemické situaci vyhodnocena až nyní, jsme jako škola zvítězili. A  v kategorii 13 a více let - Iveta Severinová získala hodnotné ceny věnované Jihomoravským krajem.


Sdílejte tento článek

I poslední čtvrtletí tohoto školního roku využili někteří z našich studentů pro další vzdělávání v oblasti společenských věd formou online událostí. Z nabízených přednášek a webinářů preferovali hlavně politická, ekonomická a ekologická témata.


Sdílejte tento článek

V sobotu 19. června proběhl v Hodonicích krajský přebor mládeže ve věku od 10 do 14 let v rapid šachu (kategorie HD10, HD12 a HD 14). Na soutěž přijelo 54 šachistů z Vyškova, Hustopečí, Brna, Kuřimi a dalších klubů.


Sdílejte tento článek

V průjezdu Horní neboli Pražské brány je ve výklenku schován klavír, na který si může kdokoli zahrát. Toho využily studentky třídy P3.A, aby se takto veřejně rozloučily s poněkud zvláštním školním rokem. Je dobře, že ulice již nejsou pusté a že v nich zní hudba. Naším přáním je, aby se zpěv opět stal běžnou součástí našeho života.

PaedDr. Alena Paulenková


Sdílejte tento článek

Praxe E3. B

Studenti obchodní akademie od 31. 5. – 11. 6. 2021 absolvovali odbornou ekonomickou praxi především ve znojemských firmách.
Přínosem jim bylo doplnění si odborných ekonomických znalostí a dovedností.


Sdílejte tento článek

Anna Kononenková z pedagogické třídy P3.A si vybrala pro svoji ročníkovou práci z hudební výchovy téma hodů. V ní spojila svoji lásku k folkloru se svou budoucí profesí. Připravila pro mateřskou školu program dětského odpoledne, navazuje v něm na místní tradici hodů.

PaedDr. Alena Paulenková


Sdílejte tento článek

Bára Bulínová, studentka P4.A, skvěle reprezentovala naší školu ve výtvarné soutěži Bezpečně v kyberprostoru. V 10. ročníku této oblíbené celostátní soutěže v kategorii plakát zaujala hodnotící porotu výtvarná práce Barči natolik, že tuto skvělou studentskou výtvarnici ocenili 2. místem.


Sdílejte tento článek

Předání maturitního vysvědčení proběhne podle následujícího harmonogramu:


Sdílejte tento článek

Od 8. 6. platí nová opatření týkající se nošení ochrany dýchacích cest.


Sdílejte tento článek

V pátek 4.6.2021 jsme se v hojném počtu a se zoologem Antonínem Reiterem vypravili autobusem do Olbramkostela. Pěšky kolem polí, rybníků Čekal, Jankovec, Peleš a Veský, po lesních cestách až na neoznačenou autobusovou zastávku Bojanovice pila. Slunce pálilo a pofukoval vítr.


Sdílejte tento článek

Pro oba týdny, ve kterých bude probíhat ústní část maturitní zkoušky, jsou stanoveny následující podmínky testování žáků:


Sdílejte tento článek

Pokyny k didaktickým testům, které se budou konat ve dnech 24-26.5.2021

Místo konání a příchod:


Sdílejte tento článek

Studentky oboru Předškolní a mimoškolní činnost se po několika týdnech vrátily na praxi. Studentky se i po delší absenci praktického vyučování zhostily na výbornou. 

Mgr. Janulíková Barbora


Sdílejte tento článek