logo gpoa barva pruhledne 1 

Gymnázium, Střední pedagogická škola,
Obchodní akademie a Jazyková škola
s právem státní jazykové zkoušky Znojmo,
příspěvková organizace
Pontassievská 3, ZNOJMO

 facebook youtube  0067 phone+420 515 158 101 0070 envelop info@gpoa.cz

Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie
a Jazyková škola 
s právem státní jazykové zkoušky Znojmo,
příspěvková organizace, 
Pontassievská 3, ZNOJMO

ISIC karty u nás ve škole

ISIC

Jazyková škola nabízí

Naše projekty

Certifikace Cisco

CNA logo

Europass

europass

Pěvecký sbor Znoimia

znoimia

Šachový kroužek

krouzek sachy

Gymoped - školní časopis

gymoped

Počet přístupů

Dnes259
Včera720
Týden979
Měsíc16024
CELKEM1609501

  • Vaše IP adresa: 34.239.154.240
  • Webový prohlížeč: Unknown
  • verze:

8
Online

Organizace školního roku 2022-2023

25. 8. nástup pedagogických pracovníků, porada v 8:00 hod. v Aule na DČ

Od 25. 8. zkoušky k doplnění klasifikace a opravné zkoušky dle harmonogramu

29. + 30. 8. praktická MZ OA (Jansa)

30. 8. seminář pro přihlášené – T. Nagy

Září:

1. 9. 2022/čtvrtek  zahájení školního roku:

  • budova Pontassievská – 8.00 hod. v kmenových učebnách
  • budova Přemyslovců – 8:45 v kmenových učebnách

Adaptační kurzy:

G1.A, tř. učitelka D. Hrůzová

5. 9. program od Hnutí Brontosaurus, Znojmo – Popice, 7:45 – 14:30

G1.B,  tř. učitelka V. Maňurová

2. 9. centrum Vodárna (230,- Kč)

5. 9. komentovaná procházka NP Podyjí, třídnické práce

P1.A,  tř. učitelka D. Nesnídalová

2. 9. třídnické záležitosti – Školní řád, administrativa

5. 9. centrum Vodárna (230,- Kč)

P1.B,  tř. učitel I. Hiess

2. 9. třídnické záležitosti, seznámení se školou, ŠJ, Sokolovnou …

5. 9. administrativa tř. učitele, vycházka po okolí školy

P1.C,  tř. učitelka J. Holubová

2. 9. seznamovací aktivity ve třídě, procházka městem

5. 9. komentovaná procházka NP Podyjí

E1.B, tř. učitelka J. Dvořáková

5. 9. program ve SVČ Znojmo (seznamovací hry, kolektivní hry – 170,- Kč)

6. 9. centrum Vodárna – kolektivní hry (230,- Kč)

E1.C, tř. učitelka P. Fuxová

2. 9. třídnické záležitosti

5. 9. centrum Vodárna (230,- Kč)

1. 9. – 2. 9. Společná část maturitních zkoušek /didaktické testy/podzim 2022

1. 9. v 8:30 hod. písemná maturitní práce z ČJL na DČ

2. 9. v 8:30 hod. písemná maturitní práce z AJ na DČ

7. 9. prodej učebnic Didaktis (p. Paulenková)

13. 9. ústní maturitní zkoušky

13. 9. Jednotlivá zkouška z pedagogiky pro přihlášené uchazeče

30. 9. zveřejnění maturitních okruhů a kritérií hodnocení pro MZ 2023

Říjen:

3. – 7. 10. výuka ESI a bloková výuka E3.C

3. 10. – 7. 10. konverzační kurz AJ – English Focus

8. 10. 2022 zkoušky PET, FCE

3. – 14. 10. souvislá praxe 4. ročníků OA + IT

17. 10. + 18. 10. logopedický kurz Asociace logopedů ve školství, P4.A, p. Paulenková

24. 10. + 25. 10. logopedický kurz Asociace logopedů ve školství, P4.A, p. Paulenková

Burzy škol:

13. 10. Jindřichův Hradec

19. + 20. 10. Břeclav

20. 10. Třebíč

Volno na vypracování RP – P3.C:

24. 10. + 25. 10. 2022

Podzimní prázdniny  26. a 27. 10. 2022

Listopad:

DOD – 4. 11. 2022

            

Burzy škol:

 4. 11. Znojmo

10. 11. Žďár nad Sázavou

11. 11. Jihlava

Plesy (Dukla):

11. 11.  P4. A, P4. C

26. 11.  G4. B, 8. A

Volno na vypracování RP – P3.C:

18. 11. 2022

Pedagogické rady, třídní schůzky:

14. 11. ped. rada pro G + Pg, 15:00 hod.

15. 11. ped. rada pro OA + IT, 15:00 hod.

16. 11. v 16:00 hod. schůzka vedení školy s důvěrníky tříd

16. 11. v 16:30 hod. třídní schůzky pro všechny obory

18. 11. – jeden den na zařizování praxe pro 4. ročník SPGŠ (P4.A, B, C)

Prosinec:

1. 12. – ukončení přihlašování k MZ 2023

Plesy (Dukla):

9. 12.    E4.B, E4.C

Souvislá praxe 4. ročníků:

24. 11. – 22. 12. 2022   P4.A, P4.B

8. 12. – 22. 12. 2022   P4.C

12. 12. odevzdávka RP G3.B, 8.A

19. 12. + 20. 12. obhajoby RP G3.B, 8.A

Volno na vypracování RP – P3.C:

21. 12. + 22. 12. 2022

Vánoční prázdniny    23. 12. – 2. 1. 2023

Leden:

7. 1. odevzdávka RP - OA

DOD 11. 1. 2023

20. 1. odevzdávka RP P3.C

Pedagogické rady:

24. 1. ped. rada OA + IT,    15:00 hod., známky zapsat + uzavřít absenci do 23. 1. do 12:00 hod.

25. 1. ped. rada G + SPgŠ, 15:00 hod.,  známky zapsat + uzavřít absenci do 24. 1. do 12:00 hod.

31. 1. ředitel školy zveřejní kritéria přijímacího řízení

Ukončení 1. pololetí  31. 1. 2023, vydávání výpisů

Od 2. pololetí změna rozvrhu pro P1.A, P1.C, E3.C, E4.B

Únor:

Pololetní prázdniny   3. 2. 2023

6. 2. + 7. 2. obhajoby RP P3.C

Do 28. 2. jmenování předsedů zkušebních maturitních komisí krajským úřadem

Březen:

1. 3. odevzdání přihlášek na SŠ

8. 3. přijímací zkoušky nanečisto - pouze pro přihlášené zájemce o studium na naší škole

Jarní prázdniny - 13. 3. – 19. 3. 2023

Do 31. 3. podání písemné žádosti o nahrazení profilové zkoušky z cizího jazyka pro jarní zkušební období MZ

Do 31. 3. jmenování místopředsedů a členů zkušebních maturitních komisí ředitelem školy pro jarní zkušební období MZ

Duben:

Velikonoční prázdniny  6. 4. 2023

11. + 12. 4. 2023 Praktická maturitní zkouška - P4.A, P4.B, P4.C

Přijímací řízení SŠ, konání přijímacích zkoušek do 1. ročníku oborů vzdělávání s maturitní zkouškou:

1. termín  13. 4. 2023 (4-leté obory)         17. 4. 2023 (8-leté gymnázium)

2. termín 14. 4. 2023 (4-leté obory)         18. 4. 2023 (8-leté gymnázium)

13. 4. + 14. 4. ředitelské volno pro žáky celé školy

Praktické přijímací zkoušky pro obor PMP - 1. termín 17. 4. 2023, 2. termín 18. 4. 2023

18. 4., 15:00 hod. Pedagogická rada (3. čtvrtletí) - OA + IT

19. 4., 15.00 hod. Pedagogická rada (3. čtvrtletí) - G + SPgŠ

20. 4. 2023 Třídní schůzky SR

21. 4. 2023 do 14:00 hod.  uzavření klasifikace a absence pro G8.A, G4.B

24. 4. Praktická maturitní zkouška - E4.B

24. 4. velká přestávka - Pedagogická rada pro G8.A, G4.B

24. 4. do 14:00 hod. uzavření klasifikace a absence pro třídy - P4.A, P4.B, P4.C, E4.B, E4.C

25. + 26. 4. Praktická MZ - E4.C

26. 4. velká přestávka:

  • Pedagogická rada pro P4.A, P4.B, P4.C (Pontassievská)
  • Pedagogická rada pro E4.B, E4.C (Přemyslovců)

27. 4. Poslední zvonění pro maturanty, předávání výročních vysvědčení maturantům

28. 4. - 1 den volna před DT SČ MZ (maturanti)

Do 28. 4. přijímací řízení SŠ – vyhodnocení jednotných testů a zaslání výsledků školám, zveřejnění výsledků JPZ 29. 4. 2023

Květen:

2. 5. – 5. 5. Maturitní zkouška, společná část – didaktické testy

Náhradní termín JPZ pro všechny obory: 1. termín 10. 5. 2023, 2. termín 11. 5. 2023

Do 15. 5. zpřístupnění výsledků didaktických testů ředitelům škol

15. 5. - 26. 5. Souvislá pedagogická praxe P1.A, P1.B, P2.A, P2.B, P3.A, P3.B, P3.C, E3.B, E3.C

16. 5. – 19. 5./úterý - pátek /MZ – profilová část (tj. ústní zkoušky) - G8.A, P4.B, E4.B, E4.C

22. 5. - 26. 5./pondělí - pátek/MZ - profilová část (ústní zkoušky) - G4.B, P4.A, P4.C

Červen:

Do 26. 6. odevzdání přihlášky k maturitní zkoušce, opravné zkoušce nebo náhradní zkoušce pro podzimní zkušební období

Do 30. 6. jmenování místopředsedy a členů zkušebních maturitních komisí ředitelem školy pro podzimní období

Do 30. 6. jmenování maturitního komisaře  Centrem – pro podzimní zkušební období

Ukončení školního roku pátek 30. 6. 2023


Sdílejte tento článek