logo gpoa barva pruhledne 1 

Gymnázium, Střední pedagogická škola,
Obchodní akademie a Jazyková škola
s právem státní jazykové zkoušky Znojmo,
příspěvková organizace
Pontassievská 3, ZNOJMO

 facebook youtube  0067 phone+420 515 158 101 0070 envelop info@gpoa.cz

Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie
a Jazyková škola 
s právem státní jazykové zkoušky Znojmo,
příspěvková organizace, 
Pontassievská 3, ZNOJMO

ISIC karty u nás ve škole

ISIC

Jazyková škola nabízí

Naše projekty

Certifikace Cisco

CNA logo

Europass

europass

Pěvecký sbor Znoimia

znoimia

Šachový kroužek

krouzek sachy

Gymoped - školní časopis

gymoped

Počet přístupů

Dnes257
Včera720
Týden977
Měsíc16022
CELKEM1609499

  • Vaše IP adresa: 34.239.154.240
  • Webový prohlížeč: Unknown
  • verze:

10
Online
Kdo koho pozná (2022)

Mgr. Milica Schmuttermeierová, osmileté gymnázium A, denní studium,

Bursíková Markéta, Coufal Vít, Hažmuková Jindřiška, Chloupková Eva, Kliková Anna, Kocián Dominik, Kočí Oliver, Koriťák Tomáš, Kubková Eva, Meister Jiří, Michalicová Eliška Anna, Němcová Klára, Nguyen Thi Huong Giang, Novák Milan, Plačková Barbora, Pokorná Tereza, Pospíšilová Adéla, Reiterová Hana, Renátová Eva, Ryšavý Jakub, Salát Samuel, Servít Šimon, Štrausová Anna, Vršková Alžběta, Wünsche Oliver, Zelená Kateřina, Komárková Karolína, Frková Zuzana.

Kdo koho pozná (2021)

Mgr. Pavel Kolář, osmileté gymnázium A, denní studium,

Bajková Adéla, Coufalová Radka, Čermáková Michaela, Dvořáková Tereza, Gomolová Julie, Husová Martina, Kania Jakub, Kaniová Gabriela, Kliková Hana, Kos Martin, Mühlbacherová Elisabeth, Ondráková Vendula, Ondruš Jan, Pavlů Daniel, Poláčková Alžběta, Popová Tereza, Rosota Amanda, Růžička Filip, Smrčková Michaela, Střihavková Miriam, Svoboda Matyáš, Šťávová Veronika, Štraus Adam, Vojtěchová Pavlína, Zifčáková Iveta.

Kdo koho pozná (2020)

Mgr. Vlasta Veselá, osmileté gymnázium A, denní studium,

Ambrozek Štěpán, Buček Daniel, Černá Tereza, Čížek Filip, Dvořák David, Dzoba Kryštof, Gřivnová Barbora, Helebrantová Adéla, Horinová Magda, Hron Ondřej, Chalupník Dominik, Kaliský Matěj, Korábková Natálie, Kovaliček Radim, Kruckovyčová Natálie, Pokorný Jakub, Ryšavá Daniela, Servít Erik, Slaný Kryštof, Smolíková Michaela, Staňková Aneta, Stehlíková Zdeňka, Špaček Filip, Veselá Petra, Vybíralová Klára, Balíková Tereza, Aipldauer Jakub, Smrček Lubomír, Palas Vladimír.

Kdo koho pozná (2019)

Mgr. Soňa Bazalová, osmileté gymnázium A, denní studium,

Březovská Jana, Dvořák Tomáš, Heimlichová Klára, Hlaváčková Michaela, Illek Matouš, Janál Richard, Klepetko Vít, Kliková Veronika, Kolář Jan, Lahodná Tereza, Nerada Lukáš, Poláček Vojtěch, Rajchlová Tereza, Reiterová Daniela, Rosecký Richard, Schmuttermeier David, Střihavková Julie, Teplá Barbora, Vozábal Náth, Žmolová Radka, Večeřa Tomáš, Gomola Radek.

Kdo koho pozná (2018)

Mgr. Ludmila Gretzová, osmileté gymnázium A, denní studium,

Bloudíčková Anna, Černochová Pavla, Klumpar Marek, Konvičková Lucie, Koriťáková Kateřina, Liebigerová Kateřina, Matisek Matyáš, Maurerová Iveta, Merta Štěpán, Mojžišová Jana, Popelka Jan, Růžičková Barbora, Vejchoda Martin, Pijáčková Karolína, Böhm Vítek.

Kdo koho pozná (2017)

Mgr. Jaromíra Rubáčková, osmileté gymnázium A, denní studium,

Bětík Karel, Brounek Lukáš, Brounková Lucie, Březina Tomáš, Drbalová Eva, Fiala Lukáš, Heverová Kateřina, Horová Anežka, Irovský Dominik, Kacetlová Denisa, Kaliská Tereza, Kopečná Klára, Kotoučová Eva, Krátký Jindřich, Lazárek Tomáš, Nešporová Lucie, Pavlů Lucie, Půčková Bára, Rozvadovský Ondřej, Stulhofer Jan, Šarešová Vendula, Šípová Kateřina, Tomášek Petr, Vyskotová Kateřina, Dvořák Jakub, Habrdlová Veronika, Gurová Jiřina.

Kdo koho pozná (2016)

Mgr. Michaela Leischnerová, osmileté gymnázium A, denní studium,

Bojajová Gabriela, Brdová Daniela, Dao Duc Anh, Engelmann Jan, Heimlich Štěpán, Luskačová Veronika, Jansová Adéla, Jeřábek Jan, Kolman Marek, Konvičková Zuzana, Košíčková Michaela, Kruckovič Michal, Lazárková Gabriela, Pexová Aneta, Sklenářová Kristýna, Svobodová Sabina, Synek Pavel, Száková Barbora, Trtilová Lucie, Vítková Marcela, Vlčková Jana, Zezula Martin.

Kdo koho pozná (2015)

Mgr. Jiří Smolík, osmileté gymnázium A, denní studium,

Coufal Jaroslav, Culková Simona, Duroňová Terezie, Holub Jiří, Hortová Bára, Jadvižáková Jana, Jungmannová Anna, Kampová Barbora, Klika Antonín, Kozlíková Michaela, Krátká Kristýna, Litavec Petr, Novotná Linda, Savková Kateřina, Sedliačiková Kateřina, Sobol Martin, Stulhoferová Eva, Štruncová Bára, Tomášková Veronika, Traxler Jan, Trojanová Kristýna, Vejchoda Ondřej, Vodičková Tereza, Zifčák Jan.

Kdo koho pozná (2014)

Mgr. Eva Zielinská, osmileté gymnázium A, denní studium,

Boorová Pavla, Davidová Pavlína, Dufková Michaela, Hemalová Lýdie, Herman Tomáš, Horáková Jana, Hronová Michaela, Jaglarzová Veronika, Jalůvková Barbora, Komendová Anna, Košarková Kateřina,Kratochvílová Marie, Lazárek Michal, Lesonický Michal, Neuwirthová Eliška, Nováková Adéla, Nováková Dana, Novotný Radek, Popelka Martin, Procházková Martina, Říčková Zuzana, Stašková Veronika, Vašíková Natálie, Veselá Barbora, Vyskočilová Veronika, Zelenka Pavel, Rada Adam, Helešic Petr.

Kdo koho pozná (2013)

Mgr.  Jana Novotná, osmileté gymnázium A, denní studium,

Bojajová Edita, Čírtek Jiří, Hubatková Gabriela, Hubrová Hana, Klika Jiří, Kmecová Kateřina, Knoppová Žaneta, Kolářová Karolína, Koukalová Marie, Kreuzwieserová Jitka, Menyjarová Monika, Muchová Aneta, Mynaříková Tereza, Ondráčková Tereza, Rosecká Vítězslava, Rudová Ludmila, Sehon Tomáš, Smolíková Pavla, Straka Jiří, Škorpíková Šárka, Veselková Gabriela, Zimmermannová Sandra, Černá Kristýna, Novotná Radka, Pojer Vojtěch.

Kdo koho pozná (2012)

Mgr. Petra Fuxová, osmileté gymnázium A, denní studium,

Andělová Vlaďka, Beneš Matěj, Ducárová Kamila, Engelmannová Lucie, Kiliánová Kamila, Klempa Jaroslav, Konupčiková Michaela, Kurdík Stanislav, Novotná Klára, Paulová Nikol, Procházková Barbora, Rožnovská Anna - Marie, Řiháčková Jitka, Svoboda Jiří, Szmucová Vendula, Šafratová Iveta, Vaníček Patrik, Veselá Eva, Veselý Jakub, Lukášek Tomáš.

Kdo koho pozná (2011)

Mgr. Drahomíra Dvořáková, osmileté gymnázium A, denní studium,

Balík Tomáš, Benešová Kristýna, Do Thi Phuong Thuy, Holcmannová Markéta, Horinová Andrea, Horová Markéta, Hrubý Josef, Hrůza Ondřej, Jourová Soňa, Kincová Adéla, Lazárková Martina, Lesonický Roman, Menyjarová Petra, Mojžišová Hana, Moltašová Veronika, Novák Antonín, Pavlíček Václav, Pecinová Monika, Podaný Adam, Pospíšková Tereza, Řiháčková Eva, Říhová Barbora, Valenta Libor, Vaniová Klára, Vodák Marek, Vršková Alena.

Kdo koho pozná (2010)

Mgr. Dana Hrůzová, osmileté gymnázium A, denní studium,

Augustová Michaela, Cuták Jan, Čermáková Marie, Hluchá Barbora, Horáková Eva, Hyklová Jitka, Jelínková Veronika, Kirillov Ruslan, Králová Zuzana, Němečková Alžběta, Oprchalová Linda, Procházková Radka, Ptáček Dalibor, Rožnovská Martina, Sapák Petr, Trávníček Jakub, Trojanová Karolína, Veselý Filip, Zelená Iveta, Ingerle Jaroslav.

Kdo koho pozná (2009)

Mgr. Ludmila Gretzová, osmileté gymnázium A, denní studium,

Brančová Marcela, Brunclík Tomáš, Čech Aleš, Čermáková Jana, Černá Lenka, Dohnalová Aneta, Dřevěný Radek, Grolig Tomáš, Havel Vojtěch, Hemalová Kateřina, Holík Jakub, Horáková Miroslava, Krausová Kateřina, Kuchařík Martin, Kuchaříková Radka, Květoňová Anna, Litavec Pavel, Malíková Martina, Merková Hana, Michalcová Ria, Miléřová Lenka, Musil Tomáš, Piglová Jana, Šebesta Lukáš, Turková Veronika, Žiška Zbyněk, Rubáček František.

Kdo koho pozná (2008)

Mgr. Marie Pokorná, osmileté gymnázium A, denní studium,

Vítek Milan, Čopák Ondřej, Diviš Aleš, Ďurianová Petra, Hlaváčková Kristýna, Holík František, Illová Lenka, Jelínková Lenka, Krejčová Lucie, Kukačka Radek, Loub Miloš, Mikeš Martin, Novák Miroslav, Petříková Jana, Pfeffer Tomáš, Ruda Luboš, Seiler Jakub, Siruková Ivona, Sturz Zbyněk, Svobodová Alice, Vavřínová Daniela, Kořenský Tomáš.