Naši sočkaři a trailer

Dne 19.3.2019 se devět studentů naší školy účastnilo okresního kola středoškolské soutěže SOČ. Okresní kola nejen Znojemského okresu se konala na gymnáziu Křenová v Brně. Naši školu reprezentovali studenti v osmi kategoriích. Většina z nich postoupila do krajského kola.

V kategorii Fyzika soutěžil Radek Sláma z G3.B, v kategorii Zdravotnictví Viola Řepová z PII.C, Ekonomika a řízení Petr Chaloupek E4.B, Ochrana a tvorba životního prostředí Lubomír Smrček z G7.A, Pedagogika a psychologie nás reprezentovala Tereza Černá z G7.A a Kateřina Dvořáková z G3.B, v kategorii Teorie kultury a umění Veronika Moravcová z PIV.A, v Historii Daniel Buček z G7.A a v Informatice Miroslav Šafář z G3.B. Krajské kolo proběhne v prvních květnových dnech opět v Brně.
Gratulujeme a držíme palce.
Luboš svoji kategorii vyhrál a zde je ukázka z chystaného filmy O snižování odpadu: https://www.youtube.com/watch?v=pcTw7Fkzdjo

Mgr. Michaela Leischnerová


Sdílejte tento článek
© 2019 Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace, všechna práva vyhrazena.