logo gpoa barva pruhledne 1 

Gymnázium, Střední pedagogická škola,
Obchodní akademie a Jazyková škola
s právem státní jazykové zkoušky Znojmo,
příspěvková organizace
Pontassievská 3, ZNOJMO

 facebook youtube  0067 phone+420 515 158 101 0070 envelop info@gpoa.cz

Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie
a Jazyková škola 
s právem státní jazykové zkoušky Znojmo,
příspěvková organizace, 
Pontassievská 3, ZNOJMO

ISIC karty u nás ve škole

ISIC

Jazyková škola nabízí

Naše projekty

Certifikace Cisco

CNA logo

Europass

europass

Pěvecký sbor Znoimia

znoimia

Šachový kroužek

krouzek sachy

Gymoped - školní časopis

gymoped

Počet přístupů

Dnes242
Včera720
Týden962
Měsíc16007
CELKEM1609484

  • Vaše IP adresa: 34.239.154.240
  • Webový prohlížeč: Unknown
  • verze:

4
Online
Kdo koho pozná (2007)

Mgr. Taťána Plichtová, osmileté gymnázium A, denní studium,

Andělová Petra, Bogdanová Eva, Caha Jaroslav, Doležalová Hana, Dvořák Petr, Dvořáková Petra, Hammer Lubomír, Havlíková Petra, Heimlichová Lucie, Kolářová Tereza, Kopecká Michaela, Korbelová Michaela, Krkoška David, Ptáčková Barbora, Skřivánková Soňa, Stavinohová Iva, Tevoltová Ivana, Veleba Michal, Veselá Lenka, Vránová Eliška, Zajíc Ondřej, Vyskotová Lucie.

Kdo koho pozná (2006)

Mgr. Vlasta Veselá, osmileté gymnázium A, denní studium,

Borkovec Lubomír, Cahová Dana, Fabíková Hana, Hazucha Ján, Holešinský Jan, Holíková Žaneta, Horká Michaela, Chmelířová Veronika, Chýla Marek, Jägerová Kateřina, Kovaříková Kateřina, Krátký Pavel, Kratochvíl Viktor, Látalová Jana, Marešová Petra, Mühlbergerová Martina, Sabáček Radek, Soukalová Veronika, Svoboda Jiří, Šalamounová Eva, Tesařová Lucie, Ušelová Kateřina, Vlčková Libuše, Zezulová Hana, Bučková Zdeňka.

Kdo koho pozná (2005)

Mgr. Jana Holubová, osmileté gymnázium A, denní studium,

Bulínová Alena, Divišová Lenka, Dvořáková Ivana, Hlávka Vítězslav, Hluchá Zuzana, Hrubantová Kateřina, Jordánková Jana, Kleban Karel, Koprová Lenka, Krejčová Monika, Nevrkla Pavel, Pinesová Stanislava, Rejta Michal, Stehlík Jiří, Štanclová Zuzana, Trojanová Anna. Hájek Jan, Gajdošová Zuzana, Nemešová Lenka.

Kdo koho pozná (2004)

PaedDr. Alena Havlová, osmileté gymnázium A, denní studium,

Adamíková Barbora, Adámková Lucie, Coufalová Aneta, Garčar Roman, Ježková Drahomíra, Karl Tomáš, Klebanová Lenka, Krula Aleš, Kubíková Lenka, Mazáčová Monika, Michalovič Pavel, Mynaříková Romana, Petrůsková Petra, Pines Mario, Ropíková Eva, Rulfová Soňa, Šipošová Simona, Štěpánková Veronika, Veselá Jitka, Vlašinová Martina, Vobůrková Petra, Worbisová Ludmila, Vacková Petra + 1

Kdo koho pozná (2003)

Mgr. Monika Kašparová, osmileté gymnázium A, denní studium,

Hemala Bohuslav, Hutař Aleš, Korecký Jiří, Novotný Pavel, Plocr Tomáš, Prudký Tomáš, Šlapák Lubomír, Wolczyk David, Dukátová Zuzana, Kamarádová Lucie, Kölblová Lucie, Lehoczká Adriana, Margetinová Kristýna, Mariánusová Vendula, Poláková Bohumíra, Svobodová Martina, Štěpánková Klára, Zatloukalová Jana, Ludvíková Soňa.

Kdo koho pozná (2002)

V tomto roce se na našem gymnáziu nematurovalo, a to vzhledem ke změně sedmiletého gymnázia na osmileté. Avšak ... :-)

Kdo koho pozná (2001)

PaedDr. František Nesvadba, sedmileté gymnázium A, denní studium,

Coufalová Eliška, Fousková Jana, Gross Jan, Jurčová Petra, Kauerová Zuzana, Králová Zuzana, Krčková Ivana, Krejčí Lucie, Oravec Radek, Plačková Petra, Polák Vladimír, Roštínská Petra, Sabáček Libor, Stehlík Libor, Svobodová Eva, Taušová Alena, Veselá Lucie, Všetečková Iveta, Pavlačková Lucie, Petříková Zdeňka, Zajíčková Vendula, Dobešová Kateřina, Svoboda Jan, Linhart Jiří.

Kdo koho pozná (2000)

Mgr. Pavel Kolář, sedmileté gymnázium A, denní studium,

Beran Václav, Libra Michal, Bugajev Viktor, Burian Michal, Denemarková Lucie, Filipová Marie, Hebelka Ivo, Holík Jan, Holubová Irena, Jurka Pavel, Kervitzerová Markéta, Keyzlarová Sandra, Knoppová Hana, Koželuhová Irena, Král Tomáš, Králová Michala, Krkošková Eva, Kuchařová Lenka, Málková Petra, Maršalík Daniel, Mastný Pavel, Moravcová Šárka, Petr David, Petrželková Martina, Pokorná Eva, Šesták Petr, Vavřín Jaroslav, Vránková Lenka, Kozměr Michal, Zbytovský Zdeněk, Wysogladová Marie.

Kdo koho pozná (1999)

Mgr. Ludmila Gretzová, sedmileté gymnázium A, denní studium,

Antoš Ondřej, Balíková Vladěna, Bartík Zbyněk, Bíla Jindřich, Bílá Olga, Cihlář Radek, Fischer Pavel, Herkuczová Lenka, Holíková Jiřina, Hoňková Veronika, Chalupa Martin, Jelínek Igor, Jelínková Lucie, Komárková Lenka, Konvalina Leoš, Kovářová Iva, Mašterová Lucie, Muchová Vladimíra, Nešetřilová Lucie, Ondovčin Tomáš, Pokorná Olga, Studená Magda, Šimeček Zbyněk, Šoba Oldřich, Šťávová Jana, Váňová Barbora, Vizingr Josef, Zezula Lukáš, Horová Jolana.

Kdo koho pozná (1998)

Mgr. Petr Svoboda, sedmileté gymnázium A, denní studium,

Denková Michaela, Gabrhelová Jana, Herzig Petr, Kovařík Pavel, Luňáková Klára, Mareš Tomáš, Matoušek David, Mikulka Tomáš, Patočka Jan, Pennová Lenka, Průša Michal, Strejcová Pavla, Šušolová Jana, Vašíček Ondřej, Veselý Daniel, Vráblíková Hana, Krejčí Jiří, Procházka Václav.

Kdo koho pozná (1997)

RNDr. Miroslava Součková, sedmileté gymnázium A, denní studium,

Bárta Radim, Beranová Šárka, Bureš Vít, Dechet Pavel, Findová Petra, Fišerová Karla, Havránek David, Kopřiva Zbyněk, Lukešová Terezie, Melicharová Alena, Procházka Zdeněk, Trachtulcová Hana, Vašíček Pavel, Vejlupková Olga, Vráblík Zdeněk, Vystydová Svatava, Zajíček Antonín.