Organizace školního roku 2017-2018

Září

  • nástup pedag. pracovníků do školy – přípravný týden 28.8. – 1.9.2017
  • 1.9. – prezentace firmy Microsoft (9:00 – 13:00 h.)
  • 1.9. - praktická MZ E4.B (OA)
  • Zahájení školního roku 4. 9. 2017 v kmenových učebnách (G. + SPgŠ 8:00 h., OA, IT - 9:00 h.)
  • 4.9. zveřejnění témat maturitních prací E4.C
  • 5.9. zahájení výuky dálkového studia P3.D dle rozvrhu
  • Adaptační kurzy: 5.9.2017 – 8.9.2017 (2 dny)
    • G1.A – Mgr. G. Lamichová
      • 5.9. – procházka NP Podyjí
      • 6.9. - adaptační kurz v Centru volného času Vodárna
    • G1.B – Mgr. B. Horinová
      • 5.9. – adaptační kurz v Centru volného času Vodárna
      • 6.9. – celodenní výlet NP Podyjí
    • P1.A – PMP - Mgr. D. Kroutilová
      • 7.9.2017 cesta s průvodcem NP Podyjí (s sebou pevnou obuv do terénu, batůžek se svačinou a pitím, pláštěnku).
      • 8.9.2017seznamovací aktivity ve škole nebo okolí
    • P1.B – SČ – PhDr. J. Navrátil
      • 6.9.2017 cesta s průvodcem NP Podyjí
      • 7.9.2017seznamovací aktivity ve škole nebo okolí
    • P1.C – PL – Mgr. P. Jourová
      • 5.9.2017adaptační kurz v Centru volného času Vodárna (180,-)
      • 6.9.2017 – vycházka s průvodcem NP Podyjí – oblečení do terénu
    • E1.B – OA – Mgr. I. Janský
      • 7.9. Centrum volného času Vodárna, seznamovací aktivity, od 8:00-12:00 (180,-)
      • 8.9. Poznávání města – jízda turist. vláčkem, návštěva Jihomoravského muzea, exkurze do podzemí
    • E1.C – IT – ing. E. Kaššová
      • 7.9. Adaptační program ve Středisku volného času na sokolské ul. (8:00 - 12:30 h., 80,- Kč.)
      • 8.9. Centrum volného času Vodárna, seznamovací aktivity, od 8:00-12:00 (180,-)
  • 6.9. Den sociálních služeb
  • 6. 9. 2017 vystoupení pěveckého sboru Znoimia na Dni sociálních služeb
  • do 8.9. odevzdat seznamy šatních skříněk ( G. + SPgŠ p. Barnetové)
  • Zápisy z předmětových komisí do 8.9.
  • 11.9. prodej učebnic Didaktis na DČ
  • 13. -14.9. školní kolo soutěže Ekonomický tým, E4.B
  • Maturitní zkoušky - podzim 2017:
    • Písemné MZ společné části 4.9. – 8.9.2017
    • Ústní maturitní zkoušky – 13.9.2017
    • Jednotlivá maturitní zkouška - 14.9.2017
  • Odevzdání tematických plánů do 15.9.
  • Plány TU, plány komisí, výchovných poradců, plány exkurzí do 15.9.
  • Nahlášení nepovinných předmětů do 15.9.
  • Odevzdání uplatnění absolventů – třídní učitelé loňských maturantů – do 15.9.
  • 15.9. – cvičení CO, zkrácená výuka pro nižší gymnázium do 11:35 h.
  • 28.9. státní svátek
  • 29.9. P3.C – volno na vypracování ročníkové práce (1 den)
  • Zveřejnění tematických okruhů MZ a seznamu literatury do 29.9.
  • Stanovení povinných i nepovinných předmětů pro maturitní zkoušky na šk. rok 2017/2018
  • 29.9. – 1.10. zájezd zaměstnanců školy – Praha (ČMOS)
  • Přihlašování k maturitní práci - E4.C

Říjen

  • Valná hromada ředitelů SPgŠ 11.10. – 13.10.
  • Burzy škol:
    • Břeclav 17. + 18.10.2017
    • Třebíč 19.10.2017
    • Znojmo 3.11.2017
    • Žďár nad Sázavou 9.11.2017
    • Jihlava 10.11.2017
    • Ivančice 19.10.
  • P3.C – volno na vypracování RP 23. – 25.10. (3dny)
  • Podzimní prázdniny: 26.10 – 27.10.2017
  • Státní svátek: 28.10.

Listopad

  • Gaudeamus - Brno 31.10. - 3.11.
  • Den otevřených dveří: 3.11.2017
  • 8.11. – 11.11.2017 - 50. ročník Pedagogické poemy, Most
  • Plesy školy:
    • P4.A 3.11.
    • P4.B + P4.C 16.11.2017
    • G8.A + G4.B 17.11. 2017
    • E4.B + E4.C + E4.P 18.11.
  • Pedagogické rady:
    • G. + SPgŠ 15.11. v 15:00 h., SRPŠ – 16.11. v 16:30 h. schůzky s rodiči, 16:00 výbor SR v klubovně
    • OA 13.11. v 15.00 h., SRPŠ – 14.11. v 16:30 schůzky s rodiči, 16:00 výbor SR
  • 17.11. státní svátek
  • Souvislá praxe 4. ročníků:
    • 27.11. – 23.12. P4.A + P4.B
    • 11.12. – 23.12. P4.C
    • E4.B,C (OA ) - 20.11. - 1.12.
  • Bloková výuka ESI E3.C2 20. - 24.11.

Prosinec

  • Přihlašování k MZ pro jarní zkušební období nejpozději do 1.12.2017
  • P3.C – volno na vypracování RP 22.12. (1 den)
  • 1. odevzdávka MP E4.C 8.12.
  • 7.12. - exkurze PS Znoimia do Vídně, koncert před radnicí v 18:00 hodin
  • 9.12. - zájezd do Drážďan - G3. B + G1. B + část G6. A
  • 11.12. - Znojemský advent - vystoupení PS Znoimia - 10:00 h.
  • 12.12. Šachový turnaj - ZŠ + SŠ, Dolní Česká
  • 13. 12. 2017 - 17:00 - adventní koncert PS Znoimia v kostele sv. Alžběty
  • 19.12. zájezd Drážďany - G3.B + G1.B + část G6.A, p. Horinová + p. Soldánová
  • 19.12. Vánoční školní turnaj ve florbalu - p. Hrůzová
  • 21. 12. 2017 - vánoční koncerty pro školu a veřejnost v aule na DČ - dopolední koncerty - 2. a 4. vyuč. hod. (8:55, 10:50), večerní koncert - 18:00 hod.
  • Vánoční prázdniny: 23.12. – 2.1.2018 (od 3.1. vyučování)

Leden

  • Do 5.1. odevzdat řediteli výpisy z přihlášky přihlášených studentů k MZ (třídní mat. ročníků)
  • přihlašování k výběrové MZ - MAT+ 2.1. - 15.1.
  • Den otevřených dveří - 10.1.2018
  • Zkouškové období P3.D do 12.1.2018, výuka 2. pololetí P3.D zahájena 16.1.2018
  • 22.1. + 26.1. - TALK TALK – konverzační kurz AJ (Novotná)
  • Pedagogické rady:
    • 24.1. v 15:00 h. G. + SPgŠ, známky zapsat do 22.1. do 14:00 h.
    • 23.1. v 15:00 h. OA, známky zapsat do 22.1. do 14:00 h.
  • 26.1. 2. odevzdávka MP E4.C
  • volba témat pro praktickou MZ (SPgŠ - Vv, ODv, Dv)
  • Předávání výpisů vysvědčení – 31.1.2018
  • 31.1. Zveřejnění kritérií přijímacího řízení pro šk. rok 2018/2019

Únor

  • Pololetní prázdniny: 2. 2. 2018
  • Změny rozvrhu 2. pololetí (P1.A + P1.C)
  • Jarní prázdniny: 5.2. – 11.2.2018
  • Přijímací zkoušky „NANEČISTO“
  • Odevzdání RP P3.C
  • Školní kolo SOČ

Březen

  • Podávání přihlášek na GPOA do 1.3.2018
  • 2.3. - 3. odevzdávka MP E4.C
  • 3.3. - 8.3. zájezd do Oxfordu s výukou AJ, Ondrušová + Chybíková
  • 7.3. - přijímací zkoušky NANEČISTO
  • 11.3. - 16.3. lyžařský kurz Světlanka, Krkonoše
  • 19. - 25.3. lyžař. zájezd pro P2.B + zájemce Itálie, Štrausová
  • Odevzdávka seznamu literatury k MZ – do 28.3.
  • Velikonoční prázdniny 29.3. – 30.3.2018
  • do 31.3. - žádosti řediteli školy o nahrazení profilové maturitní zkoušky z cizího jazyka

Duben

  • 6.4. - závěrečná odevzdávka MP E4.C
  • Pedagogické rady:
    • OA: 9.4. v 15:00 h. , SRPŠ – 10.4. v 16:30 schůzky s rodiči, 16:00 výbor SR
    • G. + SPgŠ: 11.4. v 15:00 h., , 12.4. v 16:30 schůzky s rodiči, 16:00 výbor SR
  • 11.4. - písemná maturitní práce z ČJL a cizích jazyků
  • 11.4. - ředitelské volno pro budovu Pontassievská
  • Přijímací zkoušky - 1. termín - 12. 4. (4-leté

     obory) + 13. 4. (8-leté gymnázium)

  • Přijímací zkoušky - 2. termín - 16. 4. (4-leté obory) + 17. 4. (8-leté gymnázium)
    (náhradní termín pro všechny obory 1. termín - 10. 5. 2018, 2. termín - 11. 5. 2018)
  • 19.4 - 20.4. - praktická MZ E4.P - 2 dny
  • 20.4. praktická MZ OA - E4.B
  • 20.4. termín odevzdání povolených pomůcek ke společné části MZ
  • Pedagogické rady pro 4. ročníky:
    • 23.4. v 9:40 h. - 8.A + G4.B + P4.C
    • 24.4. v 9:40 h.  - P4.A + P4.B, OA - E4.B,C,P.
  • Poslední zvonění – 27.4.
  • 30.4. – 1. den přípravného týdne pro maturanty
  • okresní kolo SOČ

Květen

  • 1.5. státní svátek
  • 2.5. - 9.5. společná část MZ
  • Majáles
  • 8.5. státní svátek
  • do 11.5. odevzdávka MP E4.C
  • Praktické MZ:
    • 14. + 15.5. – PL
    • 15.5. - P3.D (DS)
    • 21.5. P4.A + P4.B
  • 18.5. Státní jazyková zkouška (základní Aj, Nj ) - B2
  • 17. + 18.5. obhajoby MP E4.C
  • Ústní maturitní zkoušky:
    • 22.5. – 25.5. 8.A + G4.B + P4.C
    • 28.5. – 31.5. P4.A + P4.B
    • 1.6. + 4.6. P3.D
    • 21.5. - 25.5. E4.B + E4.C
    • 28.5. - 30.5. E4.P
  • Pedagogická a odborná praxe:
    • P1.A, P1.B, P2.A, P2.B, P3.A, P3.B, P3.C – 21.5. – 1.6.
    • E3.B,C,P (OA) 21.5. - 1.6.

Červen

  • 4. – 8.6.2018 kurz specializace TV PL (Fuxová)
  • druhý týden v červnu Státní zkouška v rychlostním Zpracování textu (Valentová)
  • Slavnostní předávání maturitního vysvědčení
  • 12.6. - Osvědčení o základní znalosti jazyka B1
  • Setkání s rodiči budoucích 1. ročníků:
    • 13.6. v 15:00 h. v aule na DČ G1.B + G1.A a v 16:00 h. v aule na DČ P1.A + P1.B + P1.C
    • 14.6. v 15:00 h. OA – budova Přemyslovců
  • Do 25.6. přihlašování k podzimnímu termínu MZ
  • 25.6. Ekoden - p. Vítková
  • Pedagogické rady:
    • 25.6. v 15:00 h. G. + SPgŠ , známky uzavřít do 22.6. do 14:00 h.
    • 26.6. v 15:00 h. OA, známky uzavřít do 25.6. do 14:00 h.
  • Třídní exkurze 26. - 28.6.
  • Ukončení šk. roku, předávání vysvědčení 29. 6. 2018

Sdílejte tento článek
© Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace, všechna práva vyhrazena.